Braiants: Noslēgt karjeru olimpiskajās spēlēs būtu kaut kas skaists

0 komentāri

NBA superzvaigznei Kobem Braiantam noslēgt profesionāļa karjeru nākamā gada Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs būtu kaut kas skaists, taču viņš nevēlas uzspiest savu dalību četrgades nozīmīgākajās sacensībās.

Kā zināms, pašlaik 37 gadus vecais Braiants pēc šīs sezonas noslēgs savu karjeru, bet nav izslēgts, ka Losandželosas Lakers kluba leģenda to varētu izdarīt Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs. Ja vien basketbolists tiks uzaicināts ASV izlasē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Nevēlos neko uzspiest, taču olimpisko spēļu pieredze ir īpaša. Tas būtu skaisti noslēgt savu karjeru, spēlējot valstsvienībā. Tomēr redzēsim, kā viss attīstīsies,” uzsvēra Braiants, kurš kopā ar Lebronu Džeimsu, Karmelo Entoniju, Krisu Polu un Deronu Viljamsu var kļūt par trīskārtēju olimpisko čempionu. “Cenšos uz sevis atstāto mantojumu raudzīties, kādu iespaidu tas atstājis uz nākotni. Pārāk neskatos uz to, kur es esmu, ja mani salīdzina ar visu laiku labākajiem basketbolistiem.”

Tāpat Braiants, kuram ir cieša saikne ar Itāliju, noliedza, ka pēc NBA karjeras beigām varētu uzspēlēt ārzemēs, jo viņa ķermenis vienkārši to neļautu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas