Blūma Panathinaikos svarīgā Eiroīgas spēlē piekāpjas Berlīnes ALBA

Latvijas izlases aizsarga Jāņa Blūma Atēnu Panathinaikos ceturtdien sarežģīja iekļūšanu Turkish Airlines Eirolīgas ceturtdaļfinālā. Eirolīgas TOP 16 13.kārtas mačā Panathinaikos savā laukumā mača izskaņā ar rezultātu 66:68 piekāpās Berlīnes Alba vienībai no Vācijas.

Blūms šajā mačā laukumā pavadīja desmit minūtes un 40 sekundes, kuru laikā gan punktus neguva. Līdz ar zaudējumu Panathinaikos ar septiņiem panākumiem 13 mačos ir noslīdējusi uz ceturto vietu E apakšgrupā, kas kārtu pirms grupu turnīra beigām negarantē komandai vietu ceturtdaļfinālā. No E grupas nākamo kārtu ir sasnieguši spāņu basketbola klubi Madrides Real un Barcelona.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Aizpildi hokeja testu īstiem “spečukiem”!

Aizpildi hokeja testu īstiem "spečukiem"! 9

Nav tālu hokeja pavasaris, kad daudzi no mums sekos līdzi Latvijas hokeja izlases panākumiem pasaules čempionātā, un, ja tu esi īsts hokeja fans, tad piedāvājam tev pārbaudīt zināšanas par šo spēli!