Blūma Panathinaikos “izvelk” sērijas turpinājumu pret Maskavas CSKA

Turkish Airlines Eirolīgas ceturtdaļfināla trešajā spēlē starp Jāņa Blūma pārstāvēto Atēnu Panathinaikos un Maskavas CSKA svarīgu uzvaru ar 86:85 izcīnījusi grieķu vienība, tādējādi pagarinot sēriju vismaz par vienu spēli. Jānis Blūms šajā spēlē punktus neguva.

Pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti 34:34, bet mazāk nekā piecas minūtes līdz pamatlaika beigām Atēnu klubs panāca jau desmit punktu pārsvaru 71:61. To gan nosargāt neizdevās, un CSKA pāris minūšu laikā pietuvojās vairs tikai līdz viena precīza metiena tiesai, taču gūt virsroku šajā cīņā Krievijas komandai tomēr neizdevās.

Jānis Blūms šajā mačā nospēlēja četras minūtes un 42 sekundes, pie punktiem netiekot. Latvietis metienus neizpildīja, bet tika pie divām piezīmēm un -2 efektivitātes punktiem.

Lielisku sniegumu Panathinaikos komandā demonstrēja Nikoss Paps, kurš realizēja piecus no septiņiem tālmetieniem un kopumā guva 25 punktus. Dimitris Diamantidis pievienoja 15 punktus. Zaudētājiem labākais Sonijs Vīms, kuram realizēti četri no pieciem tālmetieniem un 24 punkti. Nando De Kolo guva 19 punktus.