BK Jēkabpils papildina sastāvu ar amerikāņu leģionāru

0 komentāri

BK Jēkabpils panācis vienošanos ar amerikāni Taileru Larsonu un dod vēl vienu iespēju sevi pierādīt otram leģionāram Eliotam Eliasonam. Jau rīt Jēkabpils vienība dosies uz Liepāju, lai piedalītos starptautiskajā basketbola turnīrā LIEPĀJA CUP 2015.

Kā pagājušonedēļ ziņots, BK Jēkabpils sastāvā pārbaudes laiku aizvadīja divi leģionāri no Amerikas – Tailers Larsons (Tyler Larson) un Eliots Eliasons (Elliott Eliason). Pēc pārbaudes spēļu turnīra Ogrē klubs nolēmis sastāvā iekļaut saspēles vadītāju Larsonu, savukārt centram Eliasonam tiek dota otra iespēja sevi pierādīt šīs nedēļas turnīrā Liepājā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

BK Jēkabpils galvenais treneris Igors Miglinieks atzīst, ka komanda ar saspēles pozīcijā spēlējošo amerikāni Larsonu var sasniegt augstākus mērķus: “Iepriekš Rinalds bija viens pats savā pozīcijā, taču tagad Sandis Silavs un Tailers Larsons dalīs laikus, lai komanda sasniegtu augstāku efektivitāti. Jaunpienācējs atbilst tam, ko mēs meklējām!”

Šobrīd klubs nav pārliecināts par leģionāra Eliota Eliasona sniegumu. “Centra pozīcija… tas mums vēl ir uzdevums. Pagājušās nedēļas turnīra spēles notika ar līmeni vājākām komandām un citā komplektācijā, ar mazākiem centriem. Gaidāmajā turnīrā būs citādāk, varbūt pret sev līdzīgiem spēlētājiem Eliots parādīs savu potenciālu. Neliela iespēja sevi pierādīt viņam vēl paliek”, komentēja I. Miglinieks.

Izņemot šaubas par centra pozīcijas spēlētāju, BK Jēkabpils līdz jaunajam gadam papildu spēlētājus 2015./2016. gada sezonai pievienot neplāno. Šī brīža komplektācijā jēkabpilieši ir gatavi startēt jaunajā sezonā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas