Bērziņš ar 20 punktiem palīdz Zeņit pārliecinoši uzveikt Kalev

Ar 20 punktiem VTB Vienotās līgas spēlē trešdien izcēlās latviešu uzbrucējs Kaspars Bērziņš, palīdzot Sanktpēterburgas Zeņit komandai, ko pārstāv arī Jānis Timma, ar 101:69 (30:10, 21:26, 21:15, 29:18) droši apspēlēt Igaunijas vienību Tallinas Kalev, kuras sastāvā ir arī Rolands Freimanis.

Bērziņš pārliecinošajā uzvarā laukumā pavadīja 20 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā realizēja piecus no septiņiem izpildītajiem divpunktu raidījumiem, vienu no četriem tālmetieniem un septiņus no astoņiem soda metieniem. Tāpat Bērziņš izcēlās ar sešām atlēkušajām bumbām, pieciem izprovocētiem pārkāpumiem un trim piezīmēm, kas deva 20 efektivitātes koeficienta punktus. Timma šajā mačā nebija pieteikumā, bet rezultatīvākais uzvarētājiem ar 31 punktu bija Raiens Tūlsons.

Tikmēr Freimanis Kalev sastāvā nospēlēja 32 minūtes un 27 sekundes, izceļoties ar16 punktiem. Latvietis nospēlēja 32 minūtes un 26 sekundes, realizējot trīs no desmit divpunktu metieniem, divus no pieciem tālmetieniem un četrus no sešiem soda sitieniem. Tāpat viņam bija arī sešas atlēkušās bumbas un astoņi izprovocēti pārkāpumi, kas ļāva gūt deviņus efektivitātes punktus.

Vienotās līgas kopvērtējumā līdere ar 27 uzvarām 29 spēlēs ir Maskavas CSKA, ar 23 panākumiem 27 mačos seko Kazaņas Unics, trešā ar 20 uzvarām 27 dueļos ir Krasnodaras Lokomotiv-Kubaņ, bet ar 18 uzvarām 25 cīņās ceturtajā pozīcijā ierindojas Zeņit.