Bertāns ar pārliecinošu uzvaru pār Panathinaikos sāk Eirolīgas ceturtdaļfinālu

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns un Spānijas klubs Vitorijas Laboral Kutxa trešdien ar pārliecinošu uzvaru sāka ULEB Eirolīgas ceturtdaļfināla sēriju pret Grieķijas klubu Atēnu Panathinaikos.

Laboral Kutxa savā laukumā svinēja panākumu ar 84:68 (18:16, 21:12, 25:21, 20:19), sērijā līdz trīs uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0. Latvijas basketbolists spēlēja 26 minūtes un divas sekundes, gūstot piecus punktus. Viņš iemeta vienīgo divpunktu metienu un trāpīja vienu no četriem tālmetieniem.

Tāpat Bertāns izcīnīja piecas atlēkušās bumbas zem groziem, izdarīja divas rezultatīvas piespēles, bloķēja vienu metienu un nopelnīja vienu personisko piezīmi, kas viņam deva deviņus efektivitātes koeficienta punktus.

Laboral Kutxa aizvadīja ļoti labu otro ceturtdaļu un pēc puslaika bija vadībā ar 39:28, savukārt spēles otrajā daļā mājinieku pārsvars sasniedza arī vairāk kā 20 punktus un tikai pēdējās minūtēs Grieķijas komanda atstarpi nedaudz samazināja.

Uzvarētājiem Dariuss Edamss guva 20 punktus, bet Jannis Burusis saviem tautiešiem sameta 15 punktus. Savukārt Panathinaikos komandā 21 punktu guva Miroslavs Raduljica.

Sērijas otrā spēlē piektdien atkal notiks Vitorijā.