Bertānam seši punkti; “Spurs” zaudē izslēgšanas turnīra trešajā cīņā

Latviešu uzbrucējs Dāvis Bertāns ceturtdien iemeta divus tālmetienus, bet viņa pārstāvētā Sanantonio “Spurs” komanda cieta pirmo neveiksmi šīs sezonas Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīrā.

“Spurs” ar rezultātu 94:105 (21:21, 25:29, 17:31, 31:24) viesos piekāpās Memfisas “Grizzlies”, Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā līdz četrām uzvarām saglabājot vadību ar 2-1. Pēc trim ceturtdaļām “Spurs” komandai bija 18 punktu deficīts, un ceturtā perioda ievadā laukumā izgāja latvietis, tomēr viņam neizdevās viesus glābt. “Spurs” komanda bija pieveikusi “Grizzlies” desmit izslēgšanas turnīra spēlēs pēc kārtas, tomēr šosezon regulārajā čempionātā zaudēja divos mačos Memfisā.

Bertāns nospēlēja 12 minūtes, kuru laikā realizēja divus no trim izpildītajiem tālmetieniem, bet vienīgais viņa divpunktu raidījums lidoja garām. Šī latvietim bija otrā izslēgšanas turnīra spēle karjerā, kurā viņš izgāja laukumā, šoreiz sasniedzot karjeras rekordu gan spēlētajās minūtēs, gan gūtajos punktos.

“Grizzlies” rindās rezultatīvākais ar 24 punktiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm bija Maiks Konlijs, kamēr Marks Gasols un Zeks Rendolfs iemeta pa 21 punktam. Tikmēr “Spurs” sastāvā labākais bija 18 punktus guvušais Kavai Lenards.