Basketbola klubs Valka/Valga pārtrauc sadarbību ar galveno treneri Krūmiņu

0 komentāri

Latvijas un Igaunijas robežpilsētas basketbola komanda Valka/Valga pārtraukusi sadarbību ar galveno treneri Vari Krūmiņu, liecina informācija Latvijas Basketbola savienības mājaslapā.

Komandas pieteikumā vēstīts, ka kopš 11. februāra Valka/Valga vienībā vairs nav Krūmiņa, bet darbu turpina igauņu treneris Marguss Klārs. Valka/Valga šosezon pirmo reizi startē gan Latvijas, gan Igaunijas nacionālajā čempionātā. Aldaris Latvijas Basketbola līgas kopvērtējumā komanda ar sešām uzvarām 12 spēlēs ieņem septīto vietu, savukārt Igaunijā ar septiņām uzvarām 22 mačos tā ierindojas pirmspēdējā – astotajā pozīcijā. LBL turnīrā Valka/Valga aizvada tikai divu apļu turnīru, kamēr Igaunijā spēlē visus četrus apļus. Latvijas un Igaunijas robežpilsētas komandu šosezon pārstāv vairāki latviešu spēlētāji – Jurijs Aleksejevs, Jēkabs Rozītis, Kristaps Kanbergs, Edgars Krūmiņš, Mārtiņš Berķis un tagad jau bijušā galvenā trenera dēls Kalvis Krūmiņš.

Treneris Krūmiņš pievienojās Valka/Valga komandai 2014. gada augustā. Tiesa, tolaik komanda pārstāvēja tikai pilsētas Igaunijas pusi. Latvijas speciālists ar šo komandu strādāja arī 2012. gadā. Starpposmā komandu vadīja arī latviešu treneris Sandis Buškevics, kurš tagad strādā par galvenā trenera palīgu Lietuvas komandā Viļņas Lietuvos rytas.

FOTO: basketbola treneris Varis Krūmiņš

2013. gadā Krūmiņa vadībā Valmieras komanda izcīnīja bronzas godalgas Latvijas čempionātā, bet nākamās sezonas izskaņā viņam darbs tika uzteikts, jo netika sasniegti kluba izvirzītie mērķi. Krūmiņš bija galvenais treneris 2007. gadā Latvijas U-18 junioru izlasei, kas Eiropas čempionātā izcīnīja bronzas godalgas. Komandā tolaik spēlēja Jānis Strēlnieks un Dairis Bertāns, kuri patlaban ir vieni no nacionālās valstsvienības līderiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas