Barcelona viegla uzvara pār Olympiacos

Turkish Airlines Eirolīgas pirmajā ceturtdaļfināla spēlē spāņu Barcelona uzņēma grieķu Olympiacos. Mājinieki, uzvarot pirmo ceturtdaļu ar rezultātu 20:8, spēja pārsvaru noturēt, tādējādi izcīnot panākumu ar 73:57.

Otrajā puslaikā viesiem izdevās mazliet sadeldēt rezultātu, pārtraukumā ejot, spāņu grandam plus deviņi. Arī pēc pārtraukuma labāk laukumā darbojās mājinieki. Pirms pēdējās ceturtdaļas rezultāts plus 12 mājiniekiem – 50:38. Arī pēdējā spēles nogrieznī Olympiacos nespēja rast pretargumentus Barcelona, un mājinieki izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

Labākie Barcelona rindās Huans Karloss Narvarro un Bostjans Načbars – abiem desmit gūti punkti. Septiņi Barcelona spēlētāji guva vismaz piecus punktus. Pireju Olympiacos rindās labākais Dimitrios Agravanis, kuram deviņi punkti. Līdzīgi kā mājinieku komandai, arī grieķu klubam punktus sadalījuši vairāki spēlētāji.