Baltkrievija sīvā cīņā piekāpjas Francijai, taču spēles ceturtdaļfinālā

Pēdējā otrā posma spēlē uzvaru izcīnīja Francija, kas ar 64:58 pārspēja Baltkrieviju. Uzvarētāju komandā ar 14 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām jeb double-double izcēlās Izabella Jakubu.

Cīņu aktīvāk iesāka francūzietes, otrās ceturtdaļas vidū panākot 16 punktu pārsvaru 34:18, bet trīs minūtes pirms trešā ceturkšņa beigām Baltkrievija pietuvojās līdz piecu punktu atstatumam 41:46. Arī turpmākajā cīņas gaitā baltkrievietes savas pretinieces neatlaida tālāk par desmit punktiem un trīs ar pus minūtes pirms pamatlaika beigām panāca vien trīs punktu deficītu 56:59. Tomēr mača galotnē aukstasinīgākas izrādījās francūzietes, kuras svinēja uzvaru ar 64:58, tādejādi iznīcinot Grieķijas cerības uz ceturtdaļfinālu.

Uzvarētāju komandā ar 14 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām jeb double-double izcēlās Izabella Jakubu, bet Baltkrievijas izlasē rezultatīvākā bija Jeļena Leučanka, kurai 16 punkti un deviņas bumbas zem groziem. Pirmo vietu E grupā ar četriem panākumiem piecās spēlēs jau bija nodrošinājusi Turcija, bet otro vietu ar tikpat uzvarām ieņēma Francija. Pa diviem panākumiem ir Baltkrievijai, Melnkalnei un Grieķijai, kurai ceļazīme uz ceturtdaļfinālu nav izcīnīta dēļ sliktākiem rezultātiem savstarpējās spēlēs.