Atklāts, kāpēc TV ekrānos nerāda, kā karsējmeitenes “zibina” biksītes

0 komentāri

Karsējmeitenes ir pietiekami labs iemesls, lai apmeklētu basketbola spēli, un šajā ziņā nevarētu būt priviliģētāku cilvēku par TV kameru operatoriem, kuri var “pievilkt” tuvplānā visu. Taču tā nemaz nav!

Kā izrādās, basketbola turnīra operatora darbs raisa divējādas emocijas. Kā priekšrocību noteikti var minēt to, ka spēlei līdzi var sekot no labākajām vietām visā arēnā un pat brīžiem “tikt uz laukuma”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taču ne viss ir tik rožaini. Tuvums spēlētājiem var būt arī bīstams, jo brīdī, kad cīņas karstumā uzgāžas virsū kāds divmetrīgs groza bumbas meistars, sajūtas var būt visai sāpīgas. Operatori kliedē vēl vienu mītu par savām priekšrocībām. Proti, uznākot karsējmeitenēm, filmētājiem ir jārīkojas pēc ētera kodeksa un jāaizgriež prom kameras.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas