Anetēm kopā 42 punkti, Latvija tomēr piekāpjas Horvātijai

Eiropas čempionāta finālturnīra otrajā spēlē Latvijas sieviešu basketbola izlase ar rezultātu 63:67 ļoti svarīgā cīņā piekāpās Horvātijas valstsvienībai. Rezultatīvākā Latvijas izlases rindās bija Anete Šteinberga, kura guva 24 punktus, kā arī savāca astoņas bumbas zem groziem. Anete Jēkabsone-Žogota pievienoja 18 punktus, septiņas atlēkušās bumbas un trīs rezultatīvas piespēles.

Ceturtās ceturtdaļas sākumā Latvijas komandas rindās pirmoreiz laukumā devās Dita Liepkalne, kura jau pirmajā uzbrukumā guva divus punktus ar sodu, bet minūti vēlāk viņa arī realizēja tālmetienu. Tomēr Horvātija spēja atbildēt un ceturtajā minūtē ieguva sešu punktu pārsvaru 55:49. Latvija pietuvojās līdz 60:62, turklāt pie 63:65 mūsu meitenēm pēdējā minūtē arī bija iespēja uzbrukt. Tomēr uzbrukums neizdevās, un Horvātija noturēja uzvaru.