Anadolu Efes mājās pārspēj Real, sērijā 1-2

Turkish Airlines Eirolīgas trešajā ceturtdaļfināla spēlē svarīgu uzvaru izcīnījusi Stambulas Anadolu Efes komanda, kas mača galotnē ar 75:73 izrāva uzvaru pret Madrides Real basketbolistiem. Sērijā rezultāts kļuvis 1-2, taču arī nākamā spēle paredzēta Stambulā.

Spēli labāk iesāka viesi, kas pēc pirmās ceturtdaļas iekrāja piecu punktu pārsvaru. Otrajā ceturtdaļā veiksmīgāk sāka darboties mājinieki, kuri ne tikai panāca izlīdzinājumu, bet pirms puslaika prata izvirzīties vadībā 32:30.

Trešajā ceturtdaļā mājinieki veica izšķirošo izrāvienu, pirms noslēdzošajām notikumiem, plus desmit Anadolu Efes basketbolistiem. Lai kā Real centās pārsvaru sadeldēt, tomēr veiksmīgāk spēles galotnē nospēlēja mājinieki un izcīnīja pirmo uzvaru pret spāņu klubu.

Šajā mačā ar 21 gūtu punktu izcēlās Mets Dženings, kura tālmetiens pēdējā sekundē ļāva Anadolu Efes svinēt uzvaru. Produktīvu sniegumu šajā duelī demonstrēja arī pieredzējušais Stambulas kluba centra uzbrucējs Nenads Krstičs, kurš guva 17 punktus. Savukārt Real sastāvā 17 punktus iemeta Serhio Rodrigess.