Barons/LDz nenotur 24 punktu pārsvaru un dramatiski izstājas no BBL

Latvijas komandai Barons/LDz ceturtdien neizdevās noturēt Baltijas Basketbola līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē iekrāto 24 punktu pārsvaru, un tā dramatiskā cīņā izstājās no sacensībām.

Sacensību atbildes spēlē Barons/LDz ar 57:84 izbraukumā piekāpās Lietuvas komandai Utenas Juventus, divu spēļu summā zaudējot ar 140:142.

Pēc līdzīgi aizvadītas pirmās ceturtdaļas nākamajā spēles nogrieznī Juventus izdevās iegūt 20 punktu pārsvaru. Trešo spēles ceturksni abas komandas aizvadīja līdzīgi, un pirms izšķirošās ceturtdaļas Juventus bija vadībā ar 19 punktu pārsvaru, kas ļāva komandai saglabāt labas izredzes uz uzvaru divu spēļu summā. Ceturtdaļfinālists tika noskaidrots dramatiskā mača galotnē, kurā tika izpildīti daudzi soda metieni, bet nedaudz sekmīgāki tomēr bija mājinieki.

Barons/LDz rindās rezultatīvākais ar 18 punktiem un piecām bumbām zem groziem bija ukraiņu leģionārs Pavlo Burenko, bet pa 12 punktiem guva Kaspars Kambala un vēl viens ukrainis Dmitro Gļebovs. Tikmēr Juventus vienībā ar 18 punktiem atzīmējās Arvīds Siksnis.

Vienību savstarpējā duelī pirms nedēļas Barons/LDz savus pretiniekus apspēlēja gana pārliecinoši, savu skatītāju klātbūtnē pieveicot viņus ar 82:58. Līdz ar to, lai Juventus sasniegtu BBL ceturtdaļfinālu, tai atbildes duelī bija jāspēj atspēlēt 24 punktu deficītu.