Barons/LDz aizraujošā LBL spēlē pārspēj Jūrmala/Fēnikss komandu

Skaties Latvijas izlases spēļu tiešraides!

Aizraujošā Aldaris Latvijas Basketbola līgas spēlē sestdien Barons/LDz komanda ar rezultātu 62:60 sīvā cīņā izbraukumā pieveica ļoti sekmīgi spēlējošo Jūrmala/Fēnikss vienību. Vēl vienā LBL mačā Liepāja/Triobet ar 89:75 izbraukumā pieveica Valmieru.

Maču pārliecinošāk iesāka Jūrmala/Fēnikss komanda, kas otrā puslaika pirmajā uzbrukumā panāca 30:21, tomēr turpinājumā vairāk nekā piecas minūtes mājinieki palika bez punktiem un Barons/LDz guva desmit punktus pēc kārtas. Gandrīz visu atlikušo mača daļu vadībā atradās Barons/LDz, tomēr lielāku pārsvaru par pieciem punktiem viņi ne reizi tā arī neieguva.

Pēdējās minūtes ievadā Artūrs Ausējs samazināja deficītu jūrmalniekiem līdz 60:61, bet sekojošajā uzbrukumā Dmitro Gļebovs kļūdījās no groza apakšas. 13 sekundes pirms pamatlaika beigām pie iespējām mest soda metienus tika Iļja Gromovs, bet viņš abas reizes kļūdījās un atlikušajā laikā Barons/LDz noturēja grūtu uzvaru.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 17 punktiem bija horvāts Mateo Kedžo, ar 13 punktiem piebalsoja Matīss Rudmiezis, bet 11 punktus iemeta ukrainis Pavlo Burenko. Šajā mačā ar diviem punktiem Barons/LDz rindās debitēja centra uzbrucējs Kaspars Cipruss. Savukārt jūrmalniekiem pa 11 punktiem guva Roberts Mednis un Jānis Dilevka.

Vēl vienā mačā sestdien uzvaru izcīnīja kopvērtējuma otrajā vietā esošie Liepāja/Triobet basketbolisti, kas ar 89:75 izbraukumā samērā droši pieveica Valmieru. Liepājniekiem ar 23 punktiem izcēlās Jānis Antrops, bet 19 punktus un septiņas bumbas zem groziem pievienoja Lauris Blaus. Savukārt Valmieras labā 19 punktus iemeta amerikānis Džastins Hērts.