Barcelona un Madrides Real pārliecinoši uzvar Spānijas čempionāta spēlēs

Pie pārliecinošām uzvarām Spānijas futbola čempionāta spēlēs sestdien tika Barcelona un Madrides Real komandas, kura nākamās nedēļas beigās gaida savstarpējs duelis jeb “El Clasico”.

Barcelona savā laukumā ar 3:0 pārspēja Eibar komandu, visus vārtus gūstot laikā no cīņas 60. līdz 74.minūtei. Pa reizei bumbu pretinieku vārtos nogādāja Šavi Ernandess, brazīlietis Neimars un argentīnietis Lionels Mesi.

Šīs sezonas astoņās čempionāta spēlēs Barcelona komanda joprojām spējusi savus vārtus nosargāt neskartus. Čīliešu vārtsargs Klaudio Bravo “sausā” nostāvējis 720 minūtes, kas ir čempionāta sezonas sākuma rekords.

Savukārt Mesi tagad tikai par vienu vārtu guvumu atpaliek no Spānijas čempionāta visu laiku rezultatīvākā futbolista Telmo Zarras savulaik iespētā – 251 precīza sitiena čempionāta spēlēs.

Madrides Real futbolisti izbraukumā ar 5:0 sagrāva Levante komandu, kārtējo reizi rezultatīvam esot portugālim Krištianu Ronaldu, kurš šoreiz guva divus vārtus. Kluba rindās viņš visos turnīros vārtus guvis jau deviņās spēlēs pēc kārtas, bet čempionātā ar 15 precīziem raidījumiem ir tā rezultatīvākais futbolists.

Vēl pa vieniem vārtiem sestdienas mačā guva meksikānis Havjers Ernandess jeb Čičarito, kolumbietis Hamess Rodrigess un Isko.

Svētdien pie panākuma tika arī valsts čempioni Madrides Atletico, kas savā laukumā ar 2:0 pārspēja Barselonas klubu Espanyol. Pirmā puslaika pašā izskaņā precīzs bija portugāļu pussargs Tjagu, bet cīņas 71.minūtē otros vārtus guva pussargs Mario Svaress.