Barcelona prezidents Bartomeu par vainīgo Neimara darījumā nosauc priekšteci Roselju

0 komentāri

Spānijas futbola granda Barcelona prezidents Hoseps Bartomeu uzskata, ka šaubīgajā brazīliešu uzbrucēja Neimara transfēra darījumā būtu jāvaino viņa priekštecis amatā Sandro Roseljs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bartomeu trīs stundu garā tiesas sēdē, kurā esošais Katalonijas kluba prezidents tiek vainots 2,85 miljonu eiro vērtu nodokļu nenomaksāšanā, noliedza, ka būtu izdarījis, ko sliktu. Viņš norādīja, ka visi notikumi, saistīti ar Neimara pāriešanu uz Barcelona, notikuši 2013. gadā, kad klubu vadīja Roseljs.

Tikmēr pats klubs un tā bijušais prezidents Roseljs tiek vainots 12 miljonu eiro vērtu nodokļu nenomaksāšanā.

Barcelona vadība pauda, ka Bartomeu tiesas laikā sniedza atbildes uz visiem jautājumiem. Bartomeu skaidri pateica, ka nedz viņa, nedz kluba plānos nebija izkrāpt naudu no valsts nodokļu sistēmas, teikts vienības paziņojumā.

Kā vēstīts, prokuratūra secināja, ka 2013. gadā notikušajā Neimara transfēra darījumā klubs un Roseljs par futbolistu samaksāja vairāk nekā deklarētos 57 miljonus eiro. Prokuratūra ir pārliecināta, ka patiesā darījuma summa bija 82,7 miljoni eiro, tai tiekot sadalītai atsevišķos līgumos. Nodokļos kubs valstij esot parādā 12 miljonus eiro, kas kopējo Neimara pirkuma summu paceltu līdz 94,8 miljonu eiro atzīmei.

Šā skandāla dēļ Roseljs pirms gada pameta Barcelona prezidenta amatu. Pagājušajā jūlijā viņš tiesas priekšā apgalvoja, ka par Neimaru tika samaksāti 57 miljoni eiro – 17 miljoni pienācās uzbrucēja bijušajam klubam Santos no Brazīlijas, bet 40 miljonus saņēma uzņēmums N&N, kas pieder futbolista tēvam.

Tiesa, pēc Roselja aiziešanas no kluba Barcelona apstiprināja, ka Neimara pārejā tika parakstīti vairāki citi papildu līgumi. Pirms gada klubs paziņoja, ka saistībā ar šo darījumu veic labprātīgu 13,5 miljonu eiro nodokļu iemaksu valsts budžetā.

Bartomeu, reaģējot uz pēdējo mēnešu notikumiem un kadru maiņu kluba vadībā, pēc sezonas sasaucis ārpuskārtas kluba prezidenta vēlēšanas. Viņš pats tajās sola kandidēt.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas