Barcelona ar 3:1 apspēlē Spānijas čempionus Madrides Atletico

Saistošā Spānijas futbola čempionāta spēlē svētdien Barcelona komanda savā laukumā ar rezultātu 3:1 uzvarēja valsts čempionvienību Madrides Atletico.

Pirmajā puslaikā Barcelona komandu, ar kuru saistītie pēdējo nedēļu notikumi un spekulācijas radījušas vielu baumām par nesaskaņām starp spēlētājiem un treneri, vadībā ar 2:0 izvirzīja brazīliešu uzbrucējs Neimars un urugvajiešu uzbrucējs Luiss Suaress. Otrā puslaika ievadā vienus vārtus viesiem ar 11 metru soda sitienu atguva horvātu uzbrucējs Mario Mandžukičs, bet trīs minūtes pirms cīņas beigām 3:1 panāca argentīniešu uzbrucējs Lionels Mesi, kurš pirms tam bija nopelnījis pendeli uz saviem vārtiem.

Pagājušajā sezonā abas komandas savā starpā dažādos turnīros tikās sešas reizes, Barcelona tā arī netiekot pie kaut vienas uzvaras.

Pagājušajā nedēļā pēc tam, kad Sporta arbitrāžas tiesa (CAS) paturēja spēkā komandai piemēroto aizliegumu vienu gadu iegādāties jaunus spēlētājus, no amata tika atbrīvots Barcelona sporta direktors Andoni Subisareta, bet par savu aiziešanu no kluba vadības paziņoja arī tā leģendārais aizsargs Karless Pujols. Barcelona prezidents Hoseps Marija Bartomeu tā rezultātā sezonas beigās nozīmējis kluba vadības pirmstermiņa vēlēšanas.

Situāciju nomierināt var vienīgi uzvaras. Ja spēsim uzvarēt, mana darba novērtētāji būs izcīnītie tituli, paudis komandas galvenais treneris Luiss Enrike, kura darbs pagājušajā nedēļā tika uzskatīts par apdraudētu.

Tikmēr Mesi pēc svētdienas mača uzsvēris, ka ne uz brīdi nav apsvēris iespēju pamest komandu, medijos izskanējušo informāciju par pārcelšanos uz Angliju nosaucot par meliem. Tāpat viņš kategoriski noliedzis, ka starp Enriki un futbolistiem pastāvētu kādas nesaskaņas.