Bagatskis atzīst astoņkārtējā Eirolīgas čempiona Žeļko Obradoviča pārākumu

Ainara Bagatska Nizhny Novgorod Eirolīgas TOP 16 otrās kārtas mačā piektdien ar 60:78 zaudēja astoņkārtējā Eirolīgas čempiona Žeļko Obradoviča trenētajai Stambulas Fenerbahce.

Pirmais puslaiks starp abām komandām aizritēja spraigā cīņā, kurā ar 38:36 uzvarēja viesi no Stambulas. Trešajā ceturtdaļā Fenerbahce basketbolistiem izdevās iekrāt jau pārliecinošāku panākumu, taču pavisam viņi Nizhny Novgorod pretestību salauza noslēdzošajā ceturksnī, pēdējā minūtē panākot jau 78:58.

Fenerbahce sastāvā 23 punktus iemeta amerikāņu aizsargs Endrjū Gudloks, kamēr Krievijas kluba rindās ar 16 punktiem atbildēja cits amerikānis Terenss Kinsijs.