Bagatska trenētā Nizhny Novgorod Eirolīgas spēlē piekāpjas Olympiacos

Zaudējumu Turkish Airlines Eirolīgas turnīra basketbolā otrā posma – TOP 16 – sacensību septītās kārtas mačā ceturtdien piedzīvoja Krievijas komanda Nizhny Novgorod, ko trenē latviešu speciālisti Ainars Bagatskis un Artūrs Štālbergs, ar rezultātu 82:91 piekāpjoties Pireju Olympiacos.

Pirmās divas ceturtdaļas abas komandas aizvadīja līdzīgi, un, puslaika fināla svilpei skanot, Nizhny Novgorod bija vadībā ar 42:41. Otrā puslaika sākumā nelielu atrāvienu veica latviešu trenētā komanda, un tās pārsvars saglabājās līdz pat pēdējās ceturtdaļas septītajai minūtei, kad vadību pārņēma viesu komanda. Lai gan divas minūtes pirms spēles beigām Nizhny Novgorod izdevās pietuvoties grieķu komandai līdz vienam punktam, mača galotnē labāki tomēr izrādījās Olympiacos, kas svinēja uzvaru ar 91:82.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 20 punktiem un piecām bumbām zem groziem bija Georgs Printezis, bet Ņižņij Novgorod rindās ar 25 punktiem un 11 bumbām zem groziem izcēlās bijušais Latvijas komandas VEF Rīga baltkrievu centra uzbrucējs Artjoms Parahovskis, bet ar 18 punktiem un piecām rezultatīvām piespēlēm amerikānis Teilors Ročestijs. Latviešu trenētā komanda ar divām uzvarām septiņas spēlēs patlaban ieņem sesto vietu F grupā.

Tāpat ceturtdien zaudējumu piedzīvoja arī Lietuvas spēcīgākā vienība Kauņas Žalgiris, kas ar 71:88 savā laukumā piekāpās Spānijas superklubam Madrides Real. Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Rūdijs Fernandess, bet 16 punktus pievienoja Felipe Reijess. Tikmēr Žalgiris sastāvā rezultatīvākais ar 12 punktiem bija Roberts Javtoks.