Bagatska Nizhny Novgorod VTB līgas spēlē uzvar Kazaņas Unics

Divu VTB Vienotās basketbola līgas šīs sezonas līdervienību duelī Latvijas izlases galvenā trenera Ainara Bagatska vadītā Krievijas komanda Nizhny Novgorod pirmdien izbraukumā ar 89:78 apspēlēja citu krievu vienību Kazaņas Unics, sagādājot tai pirmo zaudējumu turnīrā.

Mača pirmā puse starp abām vienībām aizritēja līdzvērtīgā cīņā, lai gan viesiem no Ņižņijnovgorodas pirmo puslaiku izdevās noslēgt ar astoņu punktu pārsvaru – 45:37. Viesi lieliski aizvadīja arī trešās ceturtdaļas vidu, izvirzoties vadībā pat ar 16 punktu handikapu – 66:50. Cīņas atlikušajā turpinājumā Unics tā arī neizdevās atspēlēties.

Uzvarētāju sastāvā 22 punktus iemeta Teilors Ročestijs. Līdz ar to Nizhny Novgorod turpina savu bezzaudējumu sēriju šīs sezonas Vienotās līgas turnīrā – sešas uzvaras sešās spēlēs, kamēr ar pieciem panākumiem seko Maskavas CSKA un Maskavas apgabala Khimki.

Tikmēr Latvijas vicečempioni VEF Rīga ar trim panākumiem sešos mačos ir astotie 16 vienību konkurencē.