Bagatska Nizhny Novgorod papildlaikā piekāpjas Vienotās līgas līderei Khimki

Zaudējumu VTB Vienotās līgas regulārā čempionāta mačā pirmdien piedzīvoja Latvijas basketbola speciālistu Ainara Bagatska un Artūra Štālberga trenētā Krievijas komanda Nizhny Novgorod, kas savās mājās ar 86:94 pagarinājumā piekāpās līgas līderei Maskavas apgabala Khimki.

Spēles sākumā vadību ieguva viesi, taču trīs minūtes pirms pirmās ceturtdaļas beigām Nizhny Novgorod izdevās atgūt zaudēto, un līdz otrā ceturkšņa otrajai minūtei spēle ritēja punkts punktā, bet tad atkal vadību pārņēma Khimki, kuriem pusotru minūti pirms puslaika beigām izdevās iegūt 11 punktu pārsvaru. Otro puslaiku aktīvāk iesāka Nizhny Novgorod, un ceturkšņa trešajā minūtē Bagatska trenētais klubs pārņēma vadību līdz ceturtdaļas pēdējām sekundēm, kad to atkal atguva viesi.

Pēdējās ceturtdaļas trešajā minūtē aktīvāk sāka spēlēt Nizhny Novgorod, kuriem izdevās iegūt septiņu punktu pārsvaru. Drīz vien viesi gan atspēlēja handikapu, un spēle atkal ritēja punkts punktā. Ceturtā ceturtdaļa noslēdzās neizšķirti, un uzvarētājs bija jānoskaidro papildlaikā. Pagarinājumu ar ofensīvu iesāka viesi, kuri papildlaika vidusdaļā bija iekrājuši sešu punktu pārsvaru. Atlikušajā spēles daļā Nizhny Novgorod neizdevās atgūt Khimki pārsvaru un latviešu trenētā komanda piedzīvoja zaudējumu ar 86:94.

Mājinieku rindās rezultatīvākais ar 28 punktiem un septiņām bumbām zem groziem bija Trejs Tompkinss, bet 23 punkti un 12 atlēkušās bumbas bija baltkrievam Artjomam Parahovskim. Turpretī Khimki vienībai rezultatīvākais bija Tairīss Raiss, kuram 25 punkti un septiņas rezultatīvas piespēles.

Līgas kopvērtējumā vadībā ar 16 uzvarām 18 spēlēs ir Khimki, bet 17 panākumi 20 cīņās ir Maskavas CSKA rēķinā. Tikmēr Nizhny Novgorod ar 19 spēlēs izcīnītām 15 uzvarām saglabā trešo vietu.