Bagatska Nizhny Novgorod Eirolīgas spēlē piekāpjas Stambulas Anadolu Efes

Trešo zaudējumu pēc kārtas Turkish Eirolīgas turnīra spēlēs ceturtdien cieta Ainara Bagatska un Artūra Štālberga trenētā Krievijas klubs Nizhny Novgorod, kas ar rezultātu 66:76 piekāpās Stambulas Anadolu Efes spēlētājiem no Turcijas.

Jau pirmajā puslaikā Nizhny Novgorod komanda nokļuva iedzinējos ar vairāk nekā 20 punktiem, kas lika domāt, ka varētu sekot iepriekšējo divu maču scenārijs, kad tika zaudēts ar attiecīgi 34 un 29 punktu deficītu, tomēr izrāviens pēdējā ceturtdaļā mājiniekiem šoreiz ļāva nedaudz pietuvoties pretiniekiem.

Rezultatīvākais Nizhny Novgorod komandā ar 19 punktiem bija Teilors Ročestijs, bet ar 16 punktiem palīdzēja Antons Semjonovs. Savukārt Anadolu Efes rindās 18 punktus guva Dario Šaričs.

Citā A apakšgrupas mačā savu trešo panākumu guva Lietuvas vienība Kauņas Žalgiris, kuras pieteikumā ir arī joprojām traumētais latvietis Kaspars Vecvagars. Aizvadītajā cīņā Žalgiris ar 77:71 savā laukumā līdzīgā mačā pārspēja Kazaņas Unics spēlētājus no Krievijas.

Uzvarētājiem lielisku sniegumu demonstrēja amerikānis Džeimss Andersons, kurš guva 27 punktus, izpildīja 11 atlēkušās bumbas un izprovocēja septiņus noteikumu pārkāpumus. Kā Andersons atzina pēc mača, komandas panākuma pamatā bija agresīvi iesāktais otrais puslaiks un īpaši amerikānis uzslavēja Žalgiris vienības jaunos spēlētājus. Tikmēr Unics vienībā rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Kīts Lengfords.

A apakšgrupas līdere pēc četrām kārtām ir Spānijas vienība Madrides Real, kas joprojām nav zaudējusi, bet pa trim panākumiem ir Žalgiris un Anadolu Efes kontā. Savukārt Unics un Nizhny Novgorod vienībām ir pa vienam panākumam, kas tām dod ceturto un piekto pozīciju.