Bagatska Nizhny Novgorod apspēlē Unics un iekļūst Eirolīgas TOP 16

Ainara Bagatska trenētā Krievijas komanda Nizhny Novgorod piektdien savā laukumā ar 78:74 uzvarēja Kazaņas Unics un iekļuva nākamajā kārtā – TOP 16.

Spēli labāk sāka Unics vienība, kas 12.minūtē bija izvirzījusies vadībā jau ar 23:11. Mājinieki spēja notikumu gaitu lauzt sev par labu un pamazām tuvoties pretiniekiem. Noslēdzošajā ceturtdaļā Nizhny Novgorod jau izdevās stabili pārņemt vadību, bet 25 sekundes pirms pamatlaika beigām tablo vēstīja 73:67 par labu mājiniekiem, uzvaru novedot līdz galam.

Nizhny Novgorod sastāvā 23 punktus iemeta amerikānis Dižons Tomssons, kamēr 17 pievienoja viņa tautietis Trejs Tompkinss. Tikmēr Unics rindās 24 punkti un desmit atlēkušās bumbas Kītam Lengfordam.