ASV basketbolisti otrajā puslaikā gūst 70 punktus un salauž Slovēnijas pretestību

FIBA Pasaules kausa izcīņas otrajā ceturtdaļfinālā ASV izlase ar 119:76 apspēlēja Slovēniju un kā otrā  izlase pēc Lietuvas iekļuva turnīra pusfinālā.

Slovēnijas basketbolistiem spēks un izturība cīņai ar ASV izlasi pietika vienam puslaikam. Brāļu Gorana un Zorana Dragiču, arī Domena Lorbeka spēle pirmajās 20 minūtēs ļāva turēt līdzi amerikāņiem – 42:49. Pēc pārtraukuma ASV basketbola mašīna sāka darboties ar pilnu jaudu. Precīzs atkal bija 2011.gada NBA vērtīgākais spēlētājs Deriks Rozs, savu pirmo metienu trāpīja Hjūstonas ”Rockets” līderis Džeimss Hārdens, zem groziem plosījās 2012.gada drafta pirmais numurs Entonijs Deiviss un otro puslaiku amerikāņi uzvarēja 70:34. Visā spēlē Klejs Tompsons guva 20, Hārdens un Kenets Farīds pa 14, Slovēnijai Gorans Dragičs 13 punktus. Pusfinālā ASV ceturtdien tiksies ar Lietuvas izlasi.