Artjoms Rudņevs neglābj Hamburger SV no 0:8 zaudējuma Minhenes Bayern

Ļoti smagu zaudējumu Vācijas bundeslīgas futbola čempionāta spēlē sestdien cieta Latvijas izlases uzbrucēja Artjoma Rudņeva pārstāvētā Hamburgas SV komanda, kas izbraukumā ar 0:8 kapitulēja valsts spēcīgākajai vienībai Minhenes Bayern.

Spēles rezultāts tika atklāts 21. minūtē, kad Tomass Millers realizēja 11 metru soda sitienu, turklāt vēl pēc divām minūtēm Mario Gēce panāca arī 2:0. 37. minūtē ar ļoti skaistu sitienu nīderlandiešu pussargs Arjēns Robens guva trešos vārtus, bet otrajā puslaikā mājinieki izcēlās vēl piecas reizes.

Pa diviem vārtiem mačā iesita Robens, Millers un Gēce, bet pa reizei viņiem piebalsoja polis Roberts Levandovskis un francūzis Franks Riberī.

63.minūtē pie rezultāta 0:6 arī Rudņevs guva vārtus, tomēr tie netika ieskaitīti samērā strīdīgi fiksēta aizmugures stāvokļa dēļ. Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja visas 90 minūtes, un spēles beigu daļā tieši viņš bija viens no aktīvākajiem spēlētājiem.

HSV pret Bayern komandu cietusi otro apkaunojošo zaudējumu nepilnu divu gadu laikā – 2013. gada martā tā pamanījās kapitulēt ar 2:9. HSV komanda iepriekšējos divos mačos bija guvusi divas uzvaras, ko tādu paveicot pirmoreiz šosezon. Rudņevs šosezon 14 spēlēs izcēlies ar vienu precīzu sitienu.