Ar sauli un labu laiku Siguldā beidzies pasaules čempionāts kamaniņu sportā

0 komentāri

Svētdien Siguldā beidzās 45. FIL pasaules čempionāts kamaniņu sportā. Spīdot saulei un baudot labo laiku, pēdējā dienā par medaļām cīnījās vīrieši un stafetes komandas.

Latvijas kamaniņu braucējs Riks Kristens Rozītis izcīnīja sudraba godalgu pasaules čempionātā U-23 vecuma grupā. Pieaugušo konkurencē latvietis izcīnīja desmito vietu, bet par pasaules čempionu tika kronēts krievs Semjons Pavļičenko.

Par pasaules čempioniem stafetē kļuva Vācijas izlase, tikai par 0,082 sekundēm apsteidzot Krieviju. Trešie finišēja kanādieši, bet Latvija izcīnīja 7. vietu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas