Anglijas un Vācijas čempionu duelī Manchester City pārspēj Bayern

Anglijas čempione Manchester City savā laukumā dramatiskā mača galotnē ar 3:2 uzvarēja Vācijas grandu Minhenes Bayern, atņemot tam pirmos punktus turnīrā.

Spēles 21. minūtē no 11 metru soda sitiena atzīmes mājiniekus vadībā izvirzīja argentīniešu uzbrucējs Serhio Agvero, turklāt šajā epizodē sarkano kartīti izpelnījās Minhenes kluba marokāņu aizsargs Medhi Benatija. Pirmā puslaika izskaņā gan 2:1 viesu labā panāca spāņu pussargs Šavi Alonso un poļu uzbrucējs Roberts Levandovskis. Cīņas izskaņā par Mančestras vienības varoni spēja kļūt Agvero, kurš noslēdzošo piecu minūšu laikā izcēlās vēl divas reizes.

Krievijas čempionvienība Maskavas CSKA, kuras sākumsastāvā otrdien pirmoreiz kopš atgriešanās ierindā devās Latvijas izlases pussargs Aleksandrs Cauņa, izcīnīja ļoti vērtīgu punktu, savā laukumā pēdējās sekundēs panākot 1:1 pret Itālijas vicečempioniem AS Roma.

Vārtus viesu labā divas minūtes pirms pirmā puslaika beigām guva pieredzējušais Frančesko Toti. Viņš tādējādi labojis sev pašam piederošo turnīra rekordu kā gados vecākais vārtu guvējs – tagad tas ir 38 gadi un 59 dienas.

Neizšķirtu CSKA izrāva cīņas pēdējās sekundēs, kas mača kompensācijas laika trešajā minūtē precīzs bija aizsargs Vasilijs Berezuckis.

Cauņa laukumā pavadīja 64 minūtes, bet pēc tam tika nomainīts. Ar ievērības cienīgām darbībām viņš mača gaitā neizcēlās.

Pašlaik E grupā 12 punkti piecās spēlēs ir Bayern komandai, kas jau nodrošinājusi pirmo pozīciju apakšgrupā, bet pārējās trīs vienības seko ar pieciem punktiem.