Anglijas Premjerlīgas čempioni Manchester City izbraukumā ar 1:2 piekāpjas West Ham United

Anglijas Premjerlīgas 9.kārtas spēlēs čempioni un vicelīderi Manchester City izbraukumā ar 1:2 zaudēja West Ham United. Liverpool savā laukumā spēlēja neizšķirti 0:0 ar Hull City.

Manchester City izbraukumā devās pie vienas no sezonas labākajām komandām – pēc astoņām kārtām West Ham United turnīra tabulā ieņēma 4.vietu, no City atpaliekot tikai četrus punktus.

West Ham Boleyn Ground stadionā spēles rezultātu 21.minūtē atklāja mājnieku pussargs Morgans Amalfitano, kurš no tuvas distances sita garām Džo Hārtam. Otrā puslaika vidū Diafra Saho pēc Ārona Kresvela centrējuma ar galvu guva West Ham otros vārtus. City gan pēc divām minūtēm vienus vārtus atguva, bet tas arī bija viss, ko šajā spēlē iespēja Manuela Pelegrinī klubs – West Ham izcīnīja ceturto uzvaru pēdējos piecos mačos.

Mario Balotelli un visa Liverpool komanda neizmantoja vairākas labas izdevības un pēc zaudējuma nedēļas vidū savā laukumā ar 0:3 Madrides Real Čempionu līgas mačā, sagādāja saviem līdzjiutējiem vēl vienu vilšanosneizšķirts 0:0 ar Hull City.

Southampton, iepriekšējā kārtā izcīnījuši kluba vēsturē lielāko uzvaru Premjerlīgā ar 8:0 pārspējot Sunderland, šoreiz ar 1:0 apspēlēja Stoke City. Vienīgos vārtus 33.minūtē guva Sandio Manē. Pēc Manchester City zaudējuma,  Southampton Premjerlīgas tabulā pacēlās uz 2.vietu.