Anglijas Premjerlīgas 7.kārtas centrālajā mačā ”Chelsea” ar 2:0 uzvar ”Arsenal”

Premjerlīgas Londonas derbijā turnīra līderi ”Chelsea” ar 2:0 uzvarēja savus kaimiņus ”Arsenal” un palielināja pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem ”Manchester City” līdz pieciem punktiem.

”Stamford Bridge” stadionā rezultāts 0:0 saglabājās līdz 27.minūtei, kad soda laukumā tika nogāzts ”Chelsea” pussargs Edens Azārs, un pats beļģu pussargs realizēja 11 metru soda sitienu.  78.minūtē savus devītos vārtus sezonā guva Diego Košta un ”Chelsea” izcīnīja uzvaru ar 2:0.

Svarīgus panākumus svinēja abi titulētākie Anglijas klubi.  Ar vienādu 2:1 “Liverpool” uzvarēja “West Bromwich Albion” un ”Manchester United” – “Everton”. ”Manchester City” izbraukumā ar 2:0 apspēlēja ”Aston Villa” un tabulā pacēlās uz 2.vietu. Pārējās spēlēs “West Ham United” ar 2:0 uzvarēja “Queens Park Rangers”,  “Sunderland” ar 3:1 “Stoke City”, “Hull City” ar 2:0 “Crystal Palace” un ”Tottenham Hotspur” ar 1:0 ”Southampton”. Neizšķirti 2:2 spēlēja “Leicester City” – “Burnely” un “Swansea City” – “Newcastle United”.