Anglijas Premjerlīgā visi vadošie klubi spēlē neizšķirti

Anglijas Premjerlīgas 19.kārtas spēlēs neizšķirti nospēlēja visi trīs vadošie klubi – Chelsea izbraukumā 1:1 ar Southampton, Manchester City 2:2 savā laukumā ar Burnley un Manchester United 0:0 izbraukumā ar Tottenham Hotspur.

Anglijas Premjerlīgas līderi Londonas Chelsea svētdien izbraukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar šosezon veiksmīgu sniegumu demonstrējošo Southampton. Dueļa rezultātu 17.minūtē atklāja Southampton komandas senegāliešu pussargs Sandio Manē, taču pirmā puslaika kompensācijas laikā neizšķirtu panāca Chelsea vienības beļģu pussargs Edens Azārs. Kad pamatlaikā bija atlikušas divas minūtes, Southampton nonāca mazākumā, jo otro dzelteno kartīti 16 minūšu laikā nopelnīja francūzis Morgans Šneiderlēns. Iepriekš Southampton ne reizi šajā sezonā premjerlīgas mačā nebija zaudējusi punktus, nonākot vadībā.

Manchester City mačā ar Burnley pirmā puslaika laikā pamanījās izvirzīties vadībā ar 2:0, kad vārtu guva spāņu pussargs Davids Silva un brazīlietis Fernandinju. Tiesa, otrajā puslaikā Burnley parādīja raksturu un atspēlējās, jo vispirms 47.minūtē pirmos vārtus atguva Džordžs Boids, bet 81.minūtē izlīdzinājumu panāca Anglijā dzimušais austrietis Ešlijs Bārnss. Līdz ar to Mančestras vienībai neizdevās uzstādīt jaunu rekordu un izcīnīt desmito uzvaru pēc kārtas.

Manchester United izbraukumā cīnījās neizšķirti 0:0 ar Tottenham Hotspur vienību, tādejādi pagarinot savu nezaudēto spēļu sēriju līdz deviņiem mačiem. Gandrīz visu maču pārsvars bija United pusē, taču Hotspur komandu vairākkārt glāba Francijas vārtsarga Igo Lorī teicamais sniegumus. Tiesa, vienā no epizodēm Mančestras kluba spāņu pussargs Huans Mata pēc izpildīta brīvsitiena trāpīja arī pa vārtu konstrukciju. Šajā mačā savainojumā iedzīvojās Mančestras kluba ekvadoriešu pussargs Antonio Valensija, kuru līdz ar otrā puslaika sākumu nomainīja brazīlietis Rafaels.

Pie uzvaras tika Londonas Arsenal, kas izbraukumā ar 2:1 pārspēja šosezon sekmīgi spēlējošo Vesthemas United. Pēdējo četru pirmā puslaika minūšu laikā Arsenal labā pa vārtiem guva spāņu pussargs Santi Kazorla un Denijs Velbeks. Tiesa, otrā puslaika devītajā minūtē Vesthemas futbolisti vienus vārtus atguva, taču panākt neizšķirtu viņiem neizdevās.

Ar 19 spēlēs izcīnītiem 46 punktiem premjerlīgas līdervienība ir Chelsea, bet trīs punkti mazāk un ir Manchester City rēķinā. Savukārt Manchester United iekrājusi 36 punktus, bet 33 punkti ir Southampton un Arsenal kontā. Tikmēr par 31 punktam iekrājušas West Ham United un Hotspur.