Anglijas premjerlīgā uzvaras izcīna Liverpool un Arsenal futbolisti

Pie vēl vienas uzvaras Anglijas premjerlīgas futbolā ietvaros svētdien tika Liverpool, kas savā laukumā ar 2:1 pārspēja pašreizējos valsts čempionus Mančestras City. Dueļa rezultātu 11. minūtē atklāja Liverpool pussargs Džordans Hendersons, taču 14 minūtes vēlāk izlīdzinājumu panāca bosnietis Edins Džeko.

Mājiniekiem uzvaru izraut izdevās otrajā puslaikā, kad 75. minūtē izšķirošo bumbu pretinieku vārtos raidīja brazīliešu pussargs Filipe Koutinju. Līdz ar to Liverpool šobrīd ir vienīgā komanda Anglijas premjerlīgā, kas šajā kalendārajā gadā nav cietusi zaudējumu – 11 nezaudētu spēļu pēc kārtas.

Vēl vienā svētdien notikušajā mačā ar 2:0 apspēlēja Liverpūles Everton. Šajā cīņā Londonas klubs izvirzījās vadībā 39. minūtē, kad vārtus guva Francijas izlases uzbrucējs Olivjē Žirū. Līdz pat mača izskaņai vārti šajā duelī vairs netika gūti, taču 89. minūtē rezultāta starpību izdevās dubultot čeham Tomāšam Rosickim.

Premjerlīgas kopvērtējumā līdere ir Londonas Chelsea, kam 60 punkti 26 spēlēs. Tikmēr 55 punkti 27 mačos ir Mančestras City, kamēr no tās par četriem punktiem atpaliek Arsenal. Savukārt 50 punkti ir Mančestras United rēķinā, bet par diviem mazāk izcīnījusi Liverpool.