Anglijas Premjerlīgā uzvaras izcīna Chelsea un Manchester City

Anglijas Premjerlīgas sestdienas spēlēs kopvērtējuma līderi Chelsea savā laukumā ar 2:0 pārspēja Hull City, bet Manchester City izbraukumā ar 1:0 pārspēja turnīra jaunpienācējus Leicester City.

Vārtus Chelsea labā guva beļģu pussargs Edens Azārs un spāņu uzbrucējs Djegu Košta, bet viesi cīņas pēdējās 30 minūtes pavadīja mazākumā.

Košta šosezon turnīrā guvis 11 vārtus, atpaliekot no Manchester City argentīniešu uzbrucēja Serhio Agvero par trīs precīzu sitienu tiesu.

Pats Mančestras klubs, spēlējot bez savainotā Agvero un cita uzbrucēja Edina Džeko, izbraukumā ar 1:0 Agvero pārspēja Leicester City.

Vienīgos vārtus guva rezultatīvi spēlējošais un pieredzējušais pussargs Frenks Lampards, palīdzot komandai visos turnīros gūt septīto panākumu pēc kārtas.

Tikmēr ceturto zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja iepriekš šosezon teicami spēlējusī Southampton, kas ar 0:1 izbraukumā piekāpās pastarītei Burnley, savukārt Londonas Arsenal savā laukumā ar 4:1 pārspēja Newcastle United, pa diviem vārtiem gūstot franču uzbrucējam Olivjē Žirū un spāņu pussargam Santi Kazorlam.

Kopvērtējumā Chelsea ieņem pirmo vietu ar 39 punktiem 16 spēlēs, bet Manchester City atpaliek par trim punktiem. Trešie ar 28 punktiem 15 mačos ir Manchester United futbolisti, kas svētdien saistošā duelī uzņems neveiksmīgi spēlējošo Liverpool komandu, bet ceturto vietu ar 28 punktiem 16 spēlēs tagad ieņem West Ham United. Tikmēr Southampton un Arsenal seko ar 26 punktiem.