Premjerlīgā uzvaras izcīna Chelsea, Manchester United un Manchester City

Anglijas premjerlīgas 12. kārtas spēlēs pie panākumiem sestdien tika līderi Chelsea, čempioni Manchester City, kā arī Luī van Gāla Manchester United, kas sagādāja otro zaudējumu pēc kārtas Londonas Arsenal.

Principiālā Anglijas premjerlīgas futbola čempionāta duelī sestdien Mančestras United izbraukumā ar 2:1 uzvarēja Londonas klubu Arsenal, tādējādi ielaužoties kopvērtējuma labāko četriniekā.

Rezultāts tika atklāts spēles 56. minūtē, kad bumbu savas komandas vārtos raidīja Arsenal aizsargs Kīrens Gibss. Piecas minūtes pirms cīņas beigām 2:0 panāca uzbrucējs Veins Rūnijs, bet kompensācijas laika piektajā minūtē goda vārtus mājinieku labā guva Francijas izlases uzbrucējs Olivjē Žirū, kurš atgriezās laukumā pēc kājas lūzuma izārstēšanas.

Mača laikā, kurā iniciatīva lielākoties piederēja Londonas klubam, mājinieki traumu dēļ zaudēja poļu vārtsargu Vojcehu Ščesniju un pussargu Džeku Vilšīru, bet United sastāvā savainots tika aizsargs Lūks Šovs.

United komanda iepriekš nebija spējusi uzvarēt trīs čempionāta spēlēs pēc kārtas, bet Arsenal vienībai šī ir otrā neveiksme pēc kārtas.

Bez zaudējumiem šosezon cīnās vienīgi kopvērtējuma līderi Londonas Chelsea, kas sestdien ar 2:0 savā laukumā uzvarēja West Bromvich. Līdz 25. minūtei divu vārtu pārsvaru mājiniekiem deva spāņu uzbrucējs Djegu Košta un beļģu pussargs Edens Azārs, bet četras minūtes vēlāk West Bromvich komanda palika mazākumā.

Sestdien pie panākuma tika arī valsts čempioni Mančestras City, kas savā laukumā ar 2:1 apspēlēja Swansea. Uzvaras vārtus 62. minūtē guva pussargs Jaja Turē no Kotdivuāras.