Anglijas premjerlīgā pārliecinošas uzvaras svin Manchester City un Southampton

Argentīnas futbola izlases uzbrucējs Serhio Agvero sestdien guva četrus vārtus Anglijas premjerlīgas mačā, palīdzot valsts čempionei Mančestras City savā laukumā ar 4:1 uzvarēt Tottenham Hotspur, bet Southampton ar 8:0 sagrāva Sunderland.

Agvero pa diviem vārtiem guva katrā no puslaikiem, turklāt divas bumbas sāncenšu vārtos raidīja no 11 metru soda sitiena atzīmes. Šī ir pirmā reize, kad šis argentīniešu uzbrucējs kādā Eiropas turnīrā viena mača laikā spēj gūt četrus vārtus.

Tiesa, 67.minūtē Hotspur palika mazākumā, jo sarkano kartīti nopelnīja argentīniešu aizsargs Federiko Fasjo.

Dueļa 62.minūtē 11 metru soda sitiens tika nozīmēts arī uz Mančestras komandas vārtiem, taču vārtsargs Džo Hārts glāba mājiniekus pēc spāņu uzbrucēja Roverto Soldado sitiena.

Tikmēr no zaudējuma sestdien izglābusies Londonas Arsenal, kas savā laukumā nospēlēja neizšķirti 2:2 ar Hallas City futbolistiem.

Lai gan jau 13. minūtē pēc Alekša Sančesa precīzā raidījuma Arsenal atklāja spēles rezultātu, Hallas vienībai izdevās atbildēt ar diviem vārtu guvumiem un pēc tam jau cerēt uz uzvaru. Tiesa, šīs cerības izkliedēja Denijs Velbeks, kurš jau kompensācijas laikā panāca izlīdzinājumu, tādējādi glābjot Londonas vienību no zaudējuma.

Savukārt pie uzvaras tika cita Anglijas galvaspilsētas komanda – Londonas Chelsea izbraukumā ar 2:1 pieveica citu šīs pilsētas klubu Crystal Palace.

Chelsea labā izcēlās brazīlietis Oskars un spāņu pussargs Fransesks Favregass, kamēr Crystal Palace sastāvā vienīgos vārtus mača izskaņā guva Freizeers Kempbels.

Pie pārliecinošākās uzvaras savā premjerlīgas vēsturē tikmēr tikusi Sourhampton, kas ar 8:0 savā laukumā neatstāja nekādas cerības Sunderland.

Sunderland divas reizes pamanījās bumbu raidīt savos vārtos, bet Southampton sastāvā ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Gračiano Pellē, kurš nesen piedzīvoja savu debiju Itālijas valstsvienībā.