Anglijas premjerlīgā pārliecinošas uzvaras gūst Chelsea un Manchester City

Anglijas premjerlīgas 14. kārtas spēlēs Chelsea Londonas derbijā savā laukumā ar 3:0 pārspēja Tottenham Hotspur un Manchester City izbraukumā ar 4:1 apspēlēja Sunderland.

Neskatoties uz Chelsea uzbrukuma līdera Djegu Koštas diskvalifikāciju, Žuzē Mourinju komanda Londonas derbiju ar Tottenham Hotspur aizvadīja pārliecinoši un rezultatīvi. 19. minūtē Edens Azārs izvirzīja Chelsea vadībā, bet pēc trim minūtēm Spurs vārtsarga Igo Lorisa kļūdu izmantoja 36 gadus vecais Didjē Drogba. Otrajā puslaikā Kotdivuāras uzbrucēju nomainīja Loiks Remī, kurš ar precīzu sitienu pielika spēlei punktu – 3:0, Chelsea 11 uzvara šajā Premjerlīgas sezonā.

Pārliecinošu uzvaru svinēja arī Londonas kluba tuvākie sekotāji Manchester City, kas izbraukumā ar 4:1 apspēlēja Sunderland. Divus vārtus guva līgas rezultatīvākais futbolists Serhio Agvero, bet pa reizei precīzi bija Stevans Jovetičs un Pablo Zabaleta. Sunderland labā vienīgos vārtus guva Konors Vikhems.