Anglijas premjerlīgā Newcastle ar 1:0 pieveic Liverpool, izcīnot trešo uzvaru pēc kārtas

Anglijas premjerlīgas 10. kārtas spēlēs Newcastle ar 1:0 pieveica Liverpool, pēc neveiksmīgā sezonas sākuma izcīnot jau trešo uzvaru pēc kārtas.

Vienīgos vārtus mača 73.minūtē guva tikai 21 gadu vecais spāņu uzbrucējs Ajose Peress, kurš laukumā nāca uz maiņu, bet vēl vienu neveiksmīgu maču aizvadīja Liverpool šīs vasaras ieguvums itāliešu uzbrucējs Mario Balotelli. Līdz ar to iepriekšējās sezonas premjerlīgas vicečempioni Liverpool piedzīvojuši jau ceturto zaudējumu šīs sezonas desmit cīņās, turklāt nākamnedēļ šai komandai jāsacenšas pret līdervienību Londonas Chelsea.

Tikmēr grūtu uzvaru sestdien izcīnījuši Chelsea futbolisti, kuri savā laukumā ar 2:1 pārspēja Londonas Queens Park Rangers. Dueļa rezultātu 32.minūtē atklāja brazīlietis Oskars, izvirzot mājiniekus vadībā, taču 62.minūtē Čārlijs Ostins panāca izlīdzinājumu. Uzvaru Chelsea izcīnīja ne bez pretinieku palīdzības, jo uz QPR vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, ko 75.minūtē realizēja beļģu pussargs Edens Azārs.

Pie uzvaras izdevies tikt arī Londonas Arsenal, kas savā laukumā pārliecinoši ar 3:0 apspēlēja Burnley. Visus vārtus mājinieki guva otrajā puslaikā, turklāt divreiz izcēlās čīlietis Aleksis Sančess.

Panākumu izcīnījusi arī šosezon ļoti sekmīgi spēlējošā Southampton, kas izbraukumā ar 1:0 pārspēja Hull City. Uzvaru viesiem nodrošināja Kenijas futbolista Viktora Vanjamas precīzais sitiens jau cīņas trešajā minūtē.