Anglijas Premjerlīgā Newcastle apspēlē West Bromvich, Arsenal piekāpjas Stoke

Anglijas premjerlīgā Newcastle ar 2:0 apspēlēja West Bromvich, gūstot jau ceturto uzvaru pēc kārtas, bet Londonas Arsenal viesos ar 1:2 zaudēja Swansea.

Newcastle turpina apspēlēt vienu pretinieku pēc otra. Turklāt trešo spēli pēc kārtas uzvaras vārtus gūst vasarā no Spānijas Tenerife pārnākušais Ajoss Peress. Šoreiz Peress pārspēja West Bromvich vārtsargu pirmā puslaika pēdējā minūtē, bet otrajā puslaikā Fabricio Koločīni guva arī otrus Newcastle rtus.

Londonas Arsenal pēc divām uzvarām pār Sunderland un Burnley, svētdien paklupa izbt=raukuma mačā ar Swansea. 63. minūtē Aleksis Sančess izvirzīja Arsenal vadībā, bet Gilfi Sigurdsona un Bafetimbi Gomisa gūtie vārti ļāva Swansea svinēt piekto uzvaru sezonā.