Anglijas premjerlīgā Manchester United spēlē neizšķirti 1:1 ar līderiem Chelsea

Anglijas premjerlīgas devītās kārtas centrālajā spēlē Manchester United savā laukumā spēlēja neizšķirti 1:1 ar Londonas Chelsea, izlīdzinājumu panākot kompensācijas laika 4. minūtē.

Manchester United Luī van Gāla vadībā sezonas pirmajā spēlēs jau bija zaudējuši Swansea un Leicester, turpretī Chelsea Old Trafford stadionā ieradās kā premjerlīgas līderi ar septiņām uzvarām un neizšķirtu ar čempioniem Manchester City.

Chelsea vadībā izvirzījās 53.minūtē, kad pēc stūra izspēles Didjē Drogbā ar galvu iesita bumbu Dāvida de Heas vārtos. 36 gadus vecais kotdivuārietis pēc divu gadu prombūtnes ir atgriezies Londonas klubā un spēlēja saslimušā Djego Koštas vietā.

Laukuma saimnieki izlīdzinājumu panāca kompensācijas laika ceturtajā minūtē, jau spēlējot vairākumā – pirms pāris minūtēm otro dzelteno kartīti un noraidījumu bija saņēmis Chelsea aizsargs Broņislavs Ivanovičs. Londonas kluba vārtsargs atvairīja Marvana Felanī sitienu ar galvu, bet pret Robina van Persija triecienu jau bija bezspēcīgs – 1:1.

Anglijas premjerlīgas svētdienas spēļu rezultāti:

Burnley – Everton 1:3

Manchester United – Chelsea 1:1

Tottenham Hotspur – Newcastle United 1:2

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.