Premjerlīgā Manchester United šovakar izbraukumā spēlēs ar Southampton

0 komentāri
Premjerlīgā Manchester United šovakar izbraukumā spēlēs ar Southampton
Foto: EPA/LETA

Tev noteikti jāizlasa

Anglijas Premjerlīgas 15.kārtas pēdējā mačā Luī van Gāla Manchester United šovakar izbraukumā spēlēs ar Ronalda Kūmana Southampton.

Svētie šosezon sešas nedēļas pavadījuši Premjerlīgas tabulas 2.vietā, bet pēc zaudējumiem Manchester City un Arsenal, noslīdējuši uz ceturto vietu. Manchester United, tieši otrādi, uzvarējuši jau četrās līgas spēlēs pēc kārtas, un vēl viena panākuma gadījumā turnīra tabulā pacelsies arī virs saviem šīvakara pretiniekiem.

Oskars Morozovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

“Situācija kopš sezonas sākuma ir mainījusies – Southampton, kas sezonas pirmajās 12 kārtās izcīnīja astoņas uzvaras un sešas nedēļas gozējās līgas otrajā vietā, nonākot aci pret aci ar Anglijas varenajiem, piedzīvojuši pirmos divus zaudējumus pēc kārtas šajā sezonā, savukārt United, kas pirmajās 10 kārtās bija tikuši tikai pie trim uzvarām, nākamajās četrās izcīnīja četras uzvaras pēc kārtas, pakāpjoties uz 4.vietu tabulā. Šī ir cīņa par trešo vietu tabulā, kurā šobrīd atrodas Svētie, taču Sarkanie velni atrodas viena punkta attālumā, tajā pat laikā tā ir cīņa par vietu četriniekā, jo 15.kārtā savā starpā tiekas West Ham United un Swansea City, kas atrodas tabulā turpat blakus, kā arī Arsenal, kas uzvaras gadījumā pār Stoke City var ielauzties pirmajā kvartetā. Gribi palikt četriniekā – obligāti jāuzvar!”

Anglijas Premjerlīgas spēle kanālā VSB:

Pirmdien, 8. decembrī

21:55 Southampton – Manchester United

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas