Anglijas Premjerlīgā Manchester City uzvar, Manchester United spēlē neizšķirti

Anglijas Premjerlīgas 17.kārtas spēlēs Manchester City sestdien savā laukumā ar 3:0 uzvarēja Crystal Palace, bet Manchester United izbraukumā spēlēja neizšķirti 1:1 ar Aston Villa.

Pie sestās uzvaras pēc kārtas izdevās tikt Manchester City, kas, pateicoties diviem Davida Silvas gūtiem vārtiem, ar 3:0 savā laukumā pārliecinoši pārspēja Londonas Crystal Palace.

Savukārt Manchester United sešu uzvaru sērija Premjerlīgas mačos pārtrūka, spēlējot neizšķirti 1:1 ar Birmingemas Aston Villa futbolistiem.

Mača rezultātu atklāja Aston Villa futbolisti, kuru labā 18.minūtē izcēlās beļģu uzbrucējs Kristiāns Benteke. Mančestras klubam šajā mačā piederēja teritoriālais pārsvars, taču to ilgi neizdevās realizēt. Tomēr 53.minūtē to paveica kolumbiešu uzbrucējs Radamels Falkao.

Dueļa 65.minūtē par rupju pārkāpumu pret Ešliju Jangu sarkano kartīti un noraidījumu no laukuma izpelnījās Aston Villa uzbrucējs Geibriels Agbonlahors, taču viena futbolista pārsvaru Mančestras United vārtu guvumā pārvērst nespēja.

Četru zaudējumu sēriju Premjerlīgā pārtraukusi Southampton, kas savā laukumā ar 3:0 pārspēja Liverpūles Everton. Spēles 38.minūtē bumbu savos vārtos pamanījās raidīt talantīgais Beļģijas uzbrucējs Romels Lukaku, bet otrajā puslaikā mājinieku labā pa vārtiem guva itālis Graciano Pele un japānis Maja Jošida.

Pie panākuma tikusi arī veiksmīgi spēlējošā West Ham United, kas sestdien savā laukumā ar 2:0 pieveica Leicester City, kam tas bija piektais zaudējums pēc kārtas.