Anglijas Premjerlīgā Liverpool gada pēdējā spēlē ar 4:1 apspēlē Swansea City

Anglijas Premjerlīgas 19.kārtas pēdējā spēlē Liverpool savā Anfield stadionā ar 4:1 apspēlēja Swansea City futbolistus.

Pēc zaudējuma 16.kārtas spēlē Manchester United ar 0:3, Liverpool spēlēja neizšķirti 2:2 ar Arsenal un ar 1:0 uzvarēja vienu no pastarīšiem Burnley. Kluba fani gada pēdējā spēlē savā Anfield stadionā cerēja uz panākumu arī mačā ar Swansea City, kas turnīra tabulā atradās virs Brendana Rodžersa komandas.

Pirmajā puslaikā tika gūti tikai vieni vārti – Alberto Moreno vadībā izvirzīja mājniekus. Pēc pārtraukuma Adams Lalana palielināja rezultāta starpību, bet jau pēc minūtes Swansea islandietis Gilfi Sigurdsons pārspēja arī Liverpool vārtsargu Simonu Minjolē.

Tomēr gandrīz 45 tūkstošus Liverpūles fanus nomierināja Lalana, spēles 61.minūtē gūstot vēl vienus vārtus. Vēl pēc 8 minūtēm Swansea pussargs Džondžo Šelvijs pēc stūra sitiena ar galvu ievirzīja bumbu savos vārtos un Liverpool svinēja pārliecinošu uzvaru ar 4:1.