Anglijas premjerlīgā Chelsea un Southampton turpina uzvarēt

Anglijas premjerlīgā Chelsea un Southampton svinēja kārtējās uzvaras, bet čempioni Manchester City zaudēja punktus pēc neizšķirta 2:2 ar Queens Park Rangers.

Liverpool un Chelsea mačā Emre Čans mājiniekus izvirzīja vadībā jau 9. minūtē. Gerijs Kehils gan pēc piecām minūtēm rezultātu izlīdzināja, bet uzvaras vārtus Londona klubam otrā puslaika vidū iesita Djego Košta, kuram tas bija 10. precīzais sitiens premjerlīgā šosezon.

Divi Šeina Longa vārti spēles pēdējās 15 minūtēs nodrošināja Southampton 2:0 uzvaru pār Leicester. Southampton turnīra tabulā saglabā 2.vietu, no Chelsea joprojām atpaliekot 4 punktus.

Manchester City nospēlēja neizšķirti 2:2 ar Queens Park Rangers. Pirmajā puslaikā Čārlijs Ostins izvirzīja QPR vadībā, bet Serhio Agvero izlīdzināja rezultātu. 76. minūtē City argentīniešu aizsargs Martins Demišelis iesita bumbu savos vārtos, bet vismaz punktu čempioniem ar vēl vienu precīzu sitienu nodrošināja Agvero, kurš ar 12 gūtiem vārtiem ir līgas rezultatīvākais futbolists.