Anglijas Līgas kausa pusfinālā iekļūst Chelsea un Sheffield United

Anglijas Līgas kausa izcīņas futbolā pusfinālā otrdien iekļuva pašreizējā Premjerlīgas čempionāta līdere Londonas Chelsea un valsts trešās līgas – League One – klubs Sheffield United.

Aizvadītajā ceturtdaļfināla mačā Chelsea izbraukumā ar 3:1 uzvarēja valsts otrās līgas – Championship – klubu Derby County. Spēles gaitā 2:0 viesu labā panāca beļģu pussargs Edens Azārs un brazīliešu aizsargs Filipe Luišs. Cīņas 71.minūtē vienus vārtus atguva mājinieku komandas skotu pussargs Kreigs Brisons, bet septiņas minūtes vēlāk Derby vienība palika mazākumā. Vēl pēc četrām minūtēm 3:1 par labu Londonas klubam panāca vāciešu uzbrucējs Andrē Širle. Chelsea komanda šajā turnīrā uzvarējusi četras reizes, līdz šim pēdējo reizi kausu virs galvas ceļot 2007.gadā.

Tikmēr Sheffield United futbolisti savā laukumā negaidīti ar 1:0 uzvarēja vienu no šā brīža vadošajiem Premjerlīgas klubiem Southampton, kas gan visos turnīros tagad piedzīvojis piecus zaudējumus pēc kārtas. Šajā mačā vienīgos vārtus 63.minūtē guva skotu uzbrucējs Marks Maknaltijs. Šefīldas klubs savā pastāvēšanas vēsturē šajā turnīrā vēl nav uzvarējis.