Anglijas kausā futbolā uzvaras izcīna Liverpool, West Brom, Blackburn un Reading

Anglijas kausa izcīņas 5. kārtas spēlēs Liverpool sestdien ar 2:1 izbraukumā uzvarēja Crystal Palace, West Bromwich Albion ar 4:0 sagrāva West Ham United, Blackburn ar 4:1 Stoke City un Reading ar 2:1 pārspēja Derby County.

Crystal Palace savā Selhurst Park stadionā 15. minūtē izvirzījās vadībā mačā ar Liverpool – Simonu Minjolē pārspēja Freizers Kempbels. Tomēr Daniela Staridža un Ādama Lalanas vārti otrajā puslaikā ceturtdaļfinālā ļāva iekļūt Liverpool futbolistiem.

Anglijas premjerlīgas 14. vietas īpašnieki West Bromwich Albion savā The Hawthorns stadionā ar 4:0 sagrāva West Ham United, kas līgas tabulā atrodas sešas pozīcijas augstāk. Tonija Pjulisa komandas labā divus vārtus guva Brauns Ideje, pa vieniem Džeims Morisons un Saido Berahino.