Anglijas kausā futbolā Manchester United ar 2:0 uzvar Garija Džonsona Yeovil

Anglijas kausa izcīņā futbolā trešās kārtas spēlēs bijušā Latvijas izlases galvenā trenera Garija Džonsona trenētā Yeovil Town svētdien ar 0:2 zaudēja Anglijas titulētākajam klubam Manchester United.

Garija Džonsona League One Yeovil Town pret Manchester United noturējās stundu. 60.minūtē Yeovil vārtsargu Džedu Stīru pārspēja Anderss Erera un 90.minūtē ar Anhels di Maria.

Yeovil Town League One (Anglijas 3.līga) ieņem pēdējo vietu, par vienu punktu atpaliekot no Latvijas izlases kapteiņa Kaspara Gorkša pārstāvētā Colchester United.

Valērijam Belokoņam daļēji piederošais Championship klubs Blackpool izbraukuma ar 0:1 zaudēja Premjerlīgas Aston Villa. Birmingemas kluba labā uzvaras vārtus 88.minūtē guva Beļģijas izlases uzbrucējs Kristians Benteke.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.