Anglijas čempioni ”Manchester City” izbraukumā ar 2:0 uzvar ”Aston Villa”

Skaties Latvijas sieviešu basketbola izlases spēļu tiešraides!

Anglijas Premjerlīgas 7. kārtas izbraukuma mačā čempioni ”Manchester City” ar 2:0 vakar uzvarēja ”Aston Villa” un turnīra tabulā uzlēca līdz 2. vietai.

Manuela Pellegrini ”City” futbolisti abus vārtus guva spēles beigās. 82. minūtē ”Villa” vārtsargu Bredu Gazenu pārspēja Jaja Turē, sešas minūtes vēlāk jau Serhio Agvero izmantoja Džeimsa Milnera piespēli un panāca 2:0.

Vēl vakardien ”Liverpool” ar 2:1 uzvarēja ”West Bromwich”, ”Hull” ar 2:0 ”Crystal Palace”, ”Sunderland” ar 3:1 ”Stoke”, bet neizšķirti spēlēja ”Leicester”–”Burnley” 2:2 un ”Swansea”–”Newcastle” 2:2.