Ovečkins iemet 9 vārtus sezonā, viņa Capitals ar 3:2 uzvar Avalanche

Nacionālajā Hokeja līgā Vašingtonas Capitals ar 3:2 uzvarēja Kolorado Avalanche. Uzvaras vārtus Capitals labā pēdējā trešdaļā guva Aleksandrs Ovečkins.

Otrās trešdaļas sākumā Aleksandrs Ovečkins piespēlēja Niklasam Bakstrēmam uz labo iemetiena apli, un zviedru uzbrucējs ar plaukstas metienu pārspēja Kolorado šveiciešu vārtsargu Reto Beru. Joprojām otrajā periodā, Daniels Brīrs izlīdzināja rezultātu, bet Džeisons Čimera vēlreiz izvirzīja vadībā Vašingtonas hokejistus.

Pēdējā trešdaļā Avalanche aizsargs Taisons Berijs īstajā brīdī pieslēdzās uzbrukumam, panākot 2:2. Tomēr pēdējais vārds piederēja Capitals kapteinim Ovečkinam. Ovijs, apspēlējis aizsargu, pirmo metienu meta garām vārtiem, ripa trāpīja pa apmali un ar atkārtotu metienu no gandrīz nulles leņķa pārspēja Beru – 3:2 Capitals devītā uzvara sezonā.