A grupas ceturtā komanda Serbija pārliecinoši apspēlē B grupas uzvarētāju Grieķiju

Serbija A grupas spēlēs piedzīvoja trīs zaudējumus un ieņēma tikai ceturto vietu, kamēr Grieķija uzvarēja visus grupas mačus un bija pārliecinoši pirmā. Un tomēr 1/8 finālā serbi pēc ļoti labi aizvadītā otrā puslaika izcīnīja uzvaru 90:72 un iekļuva ceturtdaļfinālā.

Pēc pirmā puslaika Serbijai bija tikai 4 punktu pārsvars – 46:42. Trešās ceturtdaļas sākumā pēc Nika Kalatisa trīspunktnieka grieķi vēl izlīdzināja rezultātu 50:50. Tomēr galvenokārt pēc precīziem komandas līderu Bogdana Bogdanoviča, Nenada Krističa un Miloša Tedosiča precīziem metieniem līdz perioda beigām serbi palielināja pārsvaru līdz deviņiem punktiem. Pēdējā ceturtdaļā Serbija spēlēja vēl pārliecinošāk un uzvarēja 90:72. Serbijai Bogdanovičs guva 21, Miroslavs Raduljica 16, Tedosičs 13 punktus, Grieķijai Kalatiss 14, Nikoss Zisiss un Džordžos Printezis pa 12 punktiem.