Ugunsgrēks: Īsta čūska!

0 komentāri

Kā jau visiem zināms, viesnīcā ir apmetusies Lidijas kundze. Ieva cenšas pārliecināt Gunāru, ka Lidijai nedrīkst uzticēties, jo viņai noteikti ir kāds viltīgs plāns, kā piesavināties viesnīcu. Citus iemeslus, kāpēc Āboliņas kundze šeit varētu dzīvot, neredz. Tāpēc meitene Gunāram stāsta, kāda čūska spēj būt Lidija. Ievas uzticību Lidija neiegūs laikam nekad, bet Gunārs kā parasti uz to visu noraugās no malas.

Ieva tik izmisīgi viņam cenšas paskaidrot, ka Lidija ir drauds viesnīcai, bet izskatās, ka viņai būs jāmeklē kāds cits, kurš būs viņas pusē. Vai Ievai izdosies pārliecināt Viesturu?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas